O Medispace

Centrum Medyczne MediSpace została utworzona przez zespół doświadczonych lekarzy, zajmujących leczeniem chorób nerek, transplantologią i chorobami przewodu pokarmowego. Powstała jako odpowiedź na niedoskonałości systemu opieki zdrowotnej w zakresie wczesnego rozpoznawania i leczenia chorób cywilizacyjnych, takich jak przewlekła choroba nerek, nowotwory układu pokarmowego i choroby układu sercowo-naczyniowego. Najważniejsze w naszym podejściu do pacjenta jest szczegółowa diagnostyka oparta o najnowsze zdobycze technologii XXI wieku. Pacjentom oferujemy szereg badań diagnostycznych w dobranych pakietach zdrowotnych, ukierunkowanych na wczesną diagnostykę chorób cywilizacyjnych.

Pacjenci ceniący swój czas mają możliwość skorzystania z video-rozmowy, podczas której lekarz wstępnie oceni potrzeby pacjenta i wtedy zostanie wybrany zestaw badań diagnostycznych ODPOWIEDNI do stanu zdrowia.

Zapraszamy do korzystania z konsultacji doświadczonych specjalistów, którzy w przyjaznej atmosferze udzielą profesjonalnej pomocy.

medispace warszawa

Jesteśmy ośrodkiem, który wykonuje kompleksowe zestawy badań diagnostycznych w pakiecie, dobranym do wieku, płci i stanu zdrowia. Proponujemy medycynę spersonalizowaną do potrzeb pacjenta.

Posiadamy najnowszej generacji sprzęt endoskopowy firmy Olympus – Evis Exera III, który służy do wykonywania gastroskopii i kolonoskopii. Technologia zastosowana w naszym sprzęcie endoskopowym umożliwia zastosowanie tylko małych ilości leków znieczulających, co nie jest bez wpływu na zdrowie pacjenta. Dodatkowo wprowadzony system NBI (Narow Bind Imaging), wysoka jakość obrazu, szeroki kąt obserwacji i podwójny focus umożliwiają dokładną ocenę nawet małych zmian w przewodzie pokarmowym i postawienie prawidłowej diagnozy. Nasza pracowania spełnia najnowsze wymogi międzynarodowych organizacji gastroenterologicznych i epidemiologicznych między innymi: ESGE (European Society of Gastrointestinal Endoscopy), ESGENA (The European Society of Gastroenterology and Endoscopy Nurses and Associates), SANEPID i SHL (Stowarzyszenie Higieny Lecznictwa) i zgodnie z normami EN 15883, EN 17664 co wyklucza ryzyko transmisji choroby infekcyjnej podczas wykonywanego zabiegu endoskopowego. Do każdego wyniku badania dołączany jest z myjni endoskopowej raport czystości, który potwierdza przygotowanie sprzętu zarówno kolonoskopu jak i gastroskopu, zgodnie z wymogami najwyższych standardów higienicznych.

W związku z szerokim zakresem diagnostyki obrazowej oraz kolonoskopowej i gastroskopowej, dostępnej w naszej przychodni oraz dzięki współpracy z doświadczonymi konsultantami mamy możliwość kompleksowej oceny stanu zdrowia, nawet wtedy, kiedy objawy są jeszcze słabo wyrażone. Dzięki doświadczeniu naszych lekarzy, jesteśmy wstanie proponować badania endoskopowe również pacjentom obciążonym różnymi chorobami takimi jak niewydolność nerek czy na immunosupresji (ze względu na przeszczep narządu czy choroby autoimmunologiczne). Pacjentom z przewlekłą niewydolnością nerek proponujemy adekwatne postępowanie nefroprotekcyjne, które redukuje postęp choroby. Uczymy o metodach terapii nerkozastępczej wprowadzanych u chorych w schyłkowej fazie niewydolności nerek, objaśniamy technikę dializy otrzewnowej, hemodializy oraz zabiegu transplantacji nerki.

Centrum Medyczne MediSpace prowadzona jest przez specjalistów od wielu lat zajmujących się powyższymi zagadnieniami.

Administratorem danych osobowych jest MediSpace Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Spokojna 5, 01-044 WarszawaWięcej informacji na temat przetwarzania Pana/Pani danych osobowych tutaj.