zespół medispace warszawa

Leczenie otyłości w Warszawie

Medi-BAR (Medispace – BARiatria) – zintegrowana opieka nad pacjentem z nadwagą i otyłością

poradnia leczenia bólu zespół medispace warszawa

Otyłość to choroba przewlekła, na którą liczba zachorowań stale rośnie. Podobnie jak zawał serca czy nadciśnienie tętnicze wymaga leczenia. Stale potrzebna jest edukacja społeczna, aby zrozumieć istotę tej choroby oraz jej możliwy przebieg i powikłania. Często Pacjenci są leczeni z powodu pojedynczych chorób (tj. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, kamica moczowa, kamica pęcherzyka żółciowego, żylaki kończyn dolnych), podczas gdy wiele z nich jest wynikiem nieleczonej otyłości.

Zespół Leczenia Otyłości w Medispace powstał z potrzeby stworzenia zintegrowanej opieki nad Pacjentem.

Leczenie tej choroby jest procesem długotrwałym, wymagającym od Pacjenta wytrwałości, ale także pomocy i nadzoru specjalistów.

Jesteśmy po to, aby wytyczyć konkretny kierunek leczenia, monitorować jego przebieg, redukować ryzyko powikłań otyłości lub możliwie je eliminować.

Stworzyliśmy Zespół, który pozwala zapewnić Pacjentowi dostęp do wszystkich dostępnych metod leczenia: od wdrażania zmian nawyków żywieniowych i stylu życia, poprzez kwalifikację do farmakoterapii i leczenia zabiegowego.

Celem pomocy Pacjentowi w konsekwentnym i zintegrowanym leczeniu stworzyliśmy pakiet usług medycznych o nazwie Medi-BAR. Mamy pewność, że jest on dobrą inwestycją w zdrowe zmiany.

Z naszego doświadczenia wiemy, że wiele osób traci zapał do leczenia zwłaszcza po pierwszych trzech miesiącach terapii. To czas, w którym nie ma już tak widocznych efektów redukcji masy ciała i kiedy najtrudniej jest Pacjentom utrzymać starania tak, aby efekt leczenia był długoterminowy.

Nasza propozycja opieki nadzorowanej przez 6 miesięcy z możliwością jej kontynuacji zwiększa szansę na skuteczną terapię.

Jesteśmy tu, aby poprawiać Państwa zdrowie, nie odchudzać.

Wierzymy, że przy wspólnym wysiłku nasza pomoc będzie efektywna.

Drodzy Pacjenci, z dumą i satysfakcją informujemy, że nasze Centrum Medyczne decyzją Zarządu Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością otrzymało akredytację w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji i Akredytacji Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Akredytacja Medispace

Zespół

poradnia leczenia bólu zespół medispace warszawa

Pakiet MediBAR

pakiet medi-bar warszawa

Cennik

chirugiczne leczenie otyłości warszawa

Przypadki

leczenie otyłości w warszawie przypadek pacjenta

Pliki do pobrania

pliki do pobrania

Blog MediBar

zdrowy styl życia warszawa
Oceń post