Tomasz M. Danielewicz

O MNIE:
Rodowity i szczęśliwy Bialczanin (urodzony w Białej Podlaskiej, woj. lubelskie), rocznik 1977. Spełniony zawodowo i życiowo. Starający się optymistycznie patrzeć w świat i każdego dnia dziękować za otaczających mnie dobrych ludzi. W styczniu 2002 kończący MSZ w rodzinnej Białej Podlaskiej, gdzie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym stawiałem pierwsze zawodowe kroki jako pielęgniarz stażysta. Następnie podjęcie studiów stacjonarnych na kierunku pielęgniarstwo w PSW im. Jana Pawła II, również w rodzinnym mieście, a od 2005 na dwa lata związany zawodowo z życzliwą i gościnną dla mnie ziemią kujawsko-pomorską, gdzie w bydgoskim CM UMK kończyłem uzupełniające studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo. Doświadczenia zawodowe dzięki życzliwości dyrekcji szpitali bydgoskich pozwoliły mi na próbę swoich sił w szpitalach poznańskich, w których pracowałem najdłużej, bo aż 10 lat. Maj roku 2018 przyniósł kolejną zmianę życiową i zawodową, związaną z życzliwą mi ziemią mazowiecką, a dokładniej życiem i pracą w podwarszawskim Otwocku, który z życzliwością noszę we wspomnieniach lat 90 – tych, gdzie było ratowane moje życie i zdrowie. Stąd też za namową mojej kochanej siostry Kasi zdecydowałem się podjąć pracę w Powiatowym Centrum Zdrowia przy ulicy Batorego. Uważam, że praca pod kierunkiem życzliwych mi koleżanek i kolegów ze szpitala “Pod sosnami”, jak nazywam “Batory” sprawiła, że postanowiłem spróbować swoich sił w szpitalu moich studenckich marzeń, czyli UCK WUM, przy ulicy S. Banacha w Warszawie, oraz w Centrum Kardiologii w Józefowie, gdzie pracuje na OIOMie kardiologicznym. A dalsza moja historia pielęgniarska? Dzięki Państwa zaufaniu pisana jest każdego dnia…

DODATKOWE KWALIFIKACJE:
Specjalizacja z piel. chirurgicznego, kurs kwalifikacyjny z anestezjologii i intensywnej opieki, kurs szczepień dla pielęgniarek, kurs ekg i rko dla pielęgniarek, kurs specjalistyczny z wywiadu i badań fizykalnych dla pielęgniarek, studia podyplomowe – „Zarządzanie w opiece zdrowotnej” edycja XI na UEP w Poznaniu, szkolenia z akredytacji szpitali na CMJ w Krakowie oraz z ISO 9001:2015 w Poznaniu.

CZYM ZAJMUJE SIĘ W MEDISPACE:
W Centrum Medycznym MediSpace z lekarzem anestezjologiem znieczula  pacjentów do badań endoskopowych i małych zabiegów, a także pobiera materiał do badań.

MOJE HOBBY:
Pasji mam wiele, ale najważniejsze to: realizacja dźwiękowa w radio, sztuka prezenterki radiowo telewizyjnej. Realizacja wizji obrazu i przekazu TV. Muzyka lat 80 tych w tym synth i euro – pop. I najszczególniejsze zainteresowania to anestezjologia i intensywna terapia, czyli…praca, a czym ona dla mnie jest?
To zdecydowanie spełnienie moich dziecięcych marzeń i pragnień bycia pielęgniarzem i pomaganie chorym. Czego oczekuję po pracy w MediSpace? Zdecydowanie poczucia Państwa bezpieczeństwa, zadowolenia i to Byście Państwo pomimo trudności w zdrowiu, poczuli się u nas, jak u siebie w domu, co będzie między innymi dla mnie, ogromnym zadowoleniem. Właśnie tak pojmowana jest przeze mnie satysfakcja…

Poznaj pozostałych specjalistów Medispace