lek. Wojciech Głuchowski

Co leczę?

– bóle brzucha
– infekcje dróg rodnych
– niepowodzenia ciążowe
– bolesne miesiączkowanie
– nietrzymanie moczu
– grzybica pochwy
– grzybica
– pochwica
– polipy
– poronienie
– brodawki wirusowe
– klimakterium
– brodawki
– rak szyjki macicy
– rak jajnika
– rak endometrium
– endometrioza
– ból miednicy
– nadmierne owłosienie
– mięśniaki macicy
– infekcja HPV

Specjalizacje: ,

Usługi: Konsultacje ginekologiczne,
USG ginekologiczne,
Cytologia,
Krioterapia,
USG ciąży,
Kolposkopia,
Wycinki z szyjki macicy,
Zakładanie i usuwanie wkładek (iud i ius)

Języki, w jakich przyjmuje lekarz: polski, angielski

Osiągnięcia: Kwalifikacje Pana Doktora zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii.Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich ośrodkach jak Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praskiw Warszawie, Szpital Onkologiczny – Magodent w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie.
Z uwagi na potrzebę i chęć pełniejszego rozumienia pacjenta, będąc lekarzem podjął międzywydziałowe studia, a w 2008 roku uzyskał tytuł magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Odbył kilkadziesiąt kursów w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, kolposkopii, endokrynologii, leczenia niepłodności, zastosowania technik laparoskopowych i histeroskopowych w ginekologii, wykorzystania lesera MonaLisa Touch® i wykorzystania nici Vaginal Narrower®. Lek. Wojciech Głuchowski posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie kolposkopii przyznany przez European Federation for Colposcopy, jak również Certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej ESGO/ENYGO oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
W związku z zainteresowaniem problemem leczenia zaburzeń nietrzymania moczu, uszkodzeń okołoporodowych krocza odbył w 2011 r. kilkumiesięczny staż w wiodącym ośrodku w Polsce – Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.